Yaramanlar Nakliyat

Evden eve ve Şehiriçi Şehirlerarası Yük taşımacılığında her gün gelişmekte olan firmamız, diğer firmalardan farklı olarak sorun tanıma ve iş takip sistemi, sorunlarda acil lojistik destek gibi ek proseslerle hizmetlerini güçlendirmiştir.

Birinci ilkemiz "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" temel alınarak hizmet verilir. Nakliyenin bu kadar kolunda işlevi olan firmamızda her evden eve nakliye işi expert elemanları tarafından ekip amirleri yetkilendirilerek takip edilir.

Eğer şimdiye kadar hiç YARAMANLAR ile taşınmadıysanız bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.

İlgili departmanlarımız size hizmet için hazırdır.

Hizmetlerimiz

Firmamız şehiriçi ve şehirlerarası ev ve ofis eşyalarınızı profesyonelce demonte /montaj, ambalajlama, sigortalama ile transferini gerçekleştirmektedir.

1- Sözleşmeli sürekli taşımacılık
2- Şehirlerarası taşımacılık
3- Şehiriçi taşımacılık
4- Evden eve taşımacılık
5- Büro işyeri taşıması

Referanslar

Konusunda eğitimli ekiplerimiz, güler yüzlü personelimiz, işimizde gösterdiğimiz titizlik, bizi bu sektörde lider yapan referansları getirmiştir.
Firmamız sürekli yenilenen, kapasitesini arttıran, modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurtiçi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı kuruluşları arasında yerini almak için devamlı yatırım yaparak yerini sağlamlaştırma amacındadır.
Nakliye hizmetlerinin devam ve sürekliliğinin sağlanması için araçlarımız düzenli periyodik bakımı yapılarak hizmette kusursuz  faaliyetlerini sürdürmeleri sağlanmıştır.

Araç Takibi

Nakliye filomuz GPS uyduları sayesinde sayısal haritalar üzerinde izlenmektedir. Araçlarımızın hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve sürelerini takip etmekteyiz.

Yetki Belgesi

Çalıştığınız firmaya  yetki belgelerini sormayı unutmayınız.

Araç Filomuz

Adres:
Teyyaredüzü Mah. Sunta Sk. No:4
Merkez
GİRESUN
TÜRKİYE
28200
Telefon: (0454) 215 28 28
(0454) 215 28 28 (Fax)